Kutsume teie lapsi ringidesse.

Loomise kuupäev 27.08.2024

Lugupeetud vanemad!

Kutsume teie lapsi ringidesse.

Loogika ja informaatika

Tundide põhieesmärgiks on kujundada lapsel loogilist, algoritmilist ja süsteemset mõtlemist ning samuti kujundada ja kasvatada lapsel iseõppimis- ja teabega töötamisoskust. Tundides tutvub laps põhimõistetega: piksel, algoritm, esineja, kood ning õpib koostama aritmeetilisi?! mustreid, kodeerima ja dekodeerima informatsiooni.

Tunnid toimuvad nii arvutivabalt kui ka arvutiga, kasutades erinevaid didaktilisi mänge. Selle tulemusena omandab laps olulisi arvutiteaduse ja loogika põhimõisteid, arvutuslikke mõtte oskusi, mis on vajalikud nii edukaks õppimiseks koolis, kui ka gapäevaelu kõikides toimingutes.

Vanuserühm: 7-8 aastat (1.klass)

Tundide kestus: 1 kord nädalas neljapäeval 12.30 - 13.15 (5 õ.t.)

Maksumus: 13 eurot kuus

Tunnid algavad 9. septembril.

Arvutioskused ja programmeerimise alused

Huviringis õpilased:

• tutvuvad arvutiga ning arvutiprogrammidega Google Docs.
  • õpivad graafilises redigeerijas modelleerima ja kujundama Paint, Paint 3D, mis on haridustegevuses nõutud.
  • Õpivad tegema esitlusi Powerpointi programmis.
  • Tutvuvad programmeerimisega keskkonnas ScratchJr, Scratch, Piktomir, Kodu Game Lab.
  • Loovad oma animeeritud ja interaktiivseid lugusid, esitlusi, mudeleid, mänge ja muud.

Programmeerimine arendab mõtlemisoskust, mida läheb vaja kõikidel erialadel.

Omandatud programmeerimisoskusest saab edaspidi eduka arengu võti nii IT- kui ka paljudes teistes valdkondades.

Ja mis kõige tähtsam - õpetajaga suhtlemise kaudu lapsed saavad  idee, et arvuti saab

kasutada mitte ainult mängimiseks, vaid ka õppimiseks ja arendamiseks.

Vanuserühm: 8-9 aastat (2.-3. klass), 9-10 aastat (3.-4. klass)

Tundide kestus: esmaspäev 13.30 - 15.00 (6-7 õ.t.) - 2.-3. klass

esmaspäev 15.00 - 16.30 (8.-9.õ.t) - 3.-4. klass

Maksumus: 26 eurot kuus

Tunnid algavad 9. septembril.

Maja Kostjukevitš +372 6321579 maja.kostjukevits@laveg.edu.ee

Lisainfo: Jelena Kapp kappjelena@gmail.comlink opens on new pagekappjelena@gmail.com">

Vene keel ja kirjandus

Huviringi eesmärgiks on äratada huvi ja armastust vene keele vastu ning soovi seda õppida, luues tingimusi kooliõpilaste kognitiivsete võimete arendamiseks. Peamine eesmärk on õppida vene keeles lugemist, kirjutamist ja oma mõtete väljendamist.

Esimese klassi õpilased õpivad sõnavara, morfeemiat, morfoloogiat, süntaksit ja kirjanduslikku lugemist. Tundides õpilased  aktiivselt arendavad, laiendavad ja lihvivad sõnavara suhtlusoskuste ja aktiivse vestluse arenguks. Lisaks sooritavad ülesandeid vene keele grammatika reeglite valdamiseks ning teevad ka mitmeid loomingulisi ülesandeid ja loovtöid.

Программа кружка направлена на привитие любви к русскому языку и стремление к его изучению, а также создание условий для развития познавательных способностей школьников. Основная цель - научиться читать, писать и выражать свои мысли на русском языке.

Первоклассники занимаются изучением лексики, морфемики, морфологии, синтаксиса и литературного чтения. На занятиях ученики развивают разговорные навыки, расширяющие активный словарь, выполняют задания на усвоение правил грамматики русского языка, а также ряд творческих заданий.

Tundide kestus: 2 korda nädalas kolmapäeval  12.30 - 13.15 (5 õ.t.)  ja reede 13.30 - 14.15 (6.õ.t)

või kolmapäeval  13.30 - 14.15 (6 õ.t.)  ja reede 12.30 - 13.15 (5.õ.t)

Maksumus: 26 eurot kuus

Tunnid algavad 16. septembril.

Õpetaja: Tatjana Varnava

Lisainfo: tatjana.varnava@gmail.com

Legokonstrueerimine (1.- 2. klass)

Huviring annab võimaluse teha läbi mängu tutvust robootika põneva maailmaga kasutades Lego BricQ Motion Prime ja LEGO Spike Education sarja. Ehitatakse lihtsamaid ja raskemaid masinaid ning mehhanisme.

Õpime käsitsema erinevaid roboteid, tehakse tutvust programmeerimisega, viiakse läbi erinevaid katseid.

Vanuserühm: 7-8 aastat (1.-2.klass)

Tundide kestus: 1 kord nädalas neljapäev 13.00 - 13.45 (6 õ.t.)

Maksumus: 13 eurot kuus

Tunnid algavad 12. septembril.

Käsitöö (3.- 4. klass)

Vanuserühm: 9-10 aastat (3.-4.klass)

Tundide kestus: 1 kord nädalas neljapäev 13.55 - 14.40

Koht: kab. 308B

Maksumus: 18 eurot kuus

Tunnid algavad 12. septembril.

Õpetaja: Olga Martirosjan

Lepingu allkirjastamise küsimuste korral võtke ühendust juhatajaga

Maja Kostjukevitš +372 6321579 maja.kostjukevits@laveg.edu.eelink opens on new pagemaja.kostjukevits@laveg.edu.ee">

Viimati muudetud 17.09.2024.