Veni Vidi Vici

"VeniVidiVici" on programm, mis on suunatud Eesti 7.-12. klassi õpilastele. See pakub mitmeid võimalusi üldiste oskuste arendamiseks ja õpilaste silmaringi laiendamiseks:
 

Lühiajaline õpilasvahetus: Õpilased saavad vahetada kooli 1 või 2 nädalaks, et laiendada oma silmaringi ja arendada üldoskusi. See võib olla kasulik näiteks loovtööde kirjutamisel või tulevase hariduse valikul. Valik koolipartneri kohta tehakse VeniVidiVici-ga koostööd tegevate koolide hulgast.
 

Neljanädalane keelepraktika õpilasvahetusega: Õpilastele antakse võimalus nelja nädala jooksul laiendada oma silmaringi, arendada üldoskusi ja hoida eesti või vene keele oskusi elava suhtluse kaudu. Õpilastele on see tasuta ja neile antakse 200-eurone stipendium osaliseks elamiskulude katmiseks.
 

Virtuaalne keelepraktika: Õpilased saavad arendada oma eesti või vene keele oskust, suheldes keelekandjaga interneti kaudu nelja nädala jooksul.
 

Lisateave ja taotlemise üksikasjad on saadaval veebisaidil VeniVidiVici aadressil venividivici.eelink opens on new page.

Avaldatud 12.10.2023. Viimati muudetud 12.10.2023.