Koolikava muudatused alates 09.11.2020

Loomise kuupäev 08.11.2020

Seoses töötajate haigestumisega koronaviirusesse eneseisolatsiooni lähevad alates 6.11 1.E, 3A, 3.D, 2.C, 4.C klassid ja eelkooli esimene  (arvatavasti 3.A,1.E kuni 16.11 ja 3.D, 2.C, 4.C kuni 19.11). Täpset informatsiooni selle kohta edastab Terviseamet. Alates 9.11 nendele klassidele korraldatakse distantsõpet.

Eneseisolatsiooni korral ei ole lubatud huviringide ja spordiringide külastamine ning avalikes kohtades viibimine.

Distantsõppe ajavahemik selgub hiljem.

Eelpoolnimetatud klasside distantsõppe eest vastutavad klassijuhatajad.

Hädavajaduse korral kool on valmis välja jagama nutiseadmeid. Vajaduse korral palume pöörduda infojuhi poole  ljubov.fedotova@laveg.edu.eelink opens on new page.

Distantsõppel olevatele klassidele jagatakse toidupakke, aeg edastatakse järgmise nädala jooksul klassijuhatajate kaudu.

Kõik ülejäänud klassid töötavad kehtiva plaani järgi.

Viimati muudetud 08.11.2020.