Haridusfestival „iduEDU“

Loomise kuupäev 06.09.2018

20. oktoobril 2018 toimub esimest korda haridusfestivali „iduEDU“, mis liidab kümne aasta jooksul õpetajatele korraldatud IKT sügiskonverentsi teemad, Tallinna lasteaedade ja koolide haridusuuenduste paremad näited ning arutelud kvaliteetse hariduse edendamisest.

Haridusfestivali „iduEDU” korraldab Tallinna Haridusamet koos Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutuse, eKooli, Tallinna Ülikooli ja Startup Estoniaga.

Kutsume ka teie kooli õpilasi, õpetajaid, juhtkonda ja lapsevanemaid festivalil osalema.

Haridusfestivali eesmärk on väärtustada kvaliteetset haridust kui õnneliku elu vundamenti, mille saavutamiseks pannakse seeme haridusteel kasvama juba varases nooruses. Festivalile oodatakse nii lasteaiaealisi lapsi, noori, lapsevanemaid, õpetajaid, koolijuhte ja haridustegelasi. Iga „iduEDU“ festivalil osaleja annab oma panuse idude targale kasvamisele ning uute edulugude tagant tõukamisele.

Festival toimub Tallinna kesklinna „hariduskvartalis“, mille moodustavad Tallinna Reaalkool, Tallinna Inglise Kolledž, Tallinna Kesklinna Põhikool ja Tallinna Keskraamatukogu.

Festival on kõikidele osalejatele tasuta.

Viimati muudetud 06.09.2018.