Õppekava toetava tegevuse töökorraldus 2019/2020.õ-a


ÕTT rühm  on suunatud  1.- 5. klassi õpilastele tagamaks õppeedukust teises keeles õppimiseks. Osalemine ÕTT tundides on õpilastele tasuta.

 On arvestatud vajadust täiendavalt õpetada põhiaineid (eesti keel, matemaatika, loodusõpetus), et tagada õppekavas esitatud nõuete täitmine.

ÕTT keelekümblusklasside  NÄDALAPLAAN

1.c– 4.c klass -  5 tundi (matemaatika, eesti keel, loodusõpetus - vastavalt vajadusele)

5.c klass – 2 tundi matemaatikat (õp.O.Koch) ja 2 tundi eesti keelt (õp.J.Yatsenko)

 

Klass

Kellaeg

Õpetaja

Ruum

Esmaspäev

1.C

12.20 -13.05

Maya Blinder

208B

2.C

13.25 - 14.10
14.20 - 15.05

Riina Korolkov

205B

5.C

14.20 - 15.05

Julia Yatsenko

203A

Teisipäev

1.C

12.20 - 13.05

Julia Maruhh

208B

2.C

08.15 - 09.00

Riina Korolkov

205B

4.C

14.20 - 15.05

Kris Kiipus

207B

4.C

15.10 -15.55

Kris Kiipus

207B

Kolmapäev

1.C

12.20 - 13.05

Olga Koch

208B

5 c

14.20 - 15.05

Julia Yatsenko

203A

Neljapäev

1.C

12.20 - 13.05

Olga Koch

208B

2.C

08.15 - 09.00
13.25 – 14.10

Riina Korolkov

205B

3.C

14.20 - 15.05

Kyllike Reitsnik

204B

4.C

14.20 - 15.05
14.20 – 15.05
15.10 – 15.55

Kris Kiipus

207B

5.C

08.15 – 09.00

Julia Yatsenko

203A

5.C

14.20-15.05

Olga Koch

208B

Reede

1.C

12.20 - 13.05

Olga Koch

208B

5.C

13.25 - 14.10

Olga Koch

208B

ÕTT rühm  on suunatud  1.- 5. klassi õpilastele tagamaks õppeedukust teises keeles õppimiseks. Osalemine ÕTT tundides on õpilastele tasuta.

 On arvestatud vajadust täiendavalt õpetada põhiaineid (eesti keel, matemaatika, loodusõpetus), et tagada õppekavas esitatud nõuete täitmine.

ÕTT keelekümblusklasside  NÄDALAPLAAN

1.c– 4.c klass -  5 tundi (matemaatika, eesti keel, loodusõpetus - vastavalt vajadusele)

5.c klass – 2 tundi matemaatikat (õp.O.Koch) ja 2 tundi eesti keelt (õp.J.Yatsenko)

 

Klass

Kellaeg

Õpetaja

Ruum

Esmaspäev

1.C

12.20 -13.05

Maya Blinder

208B

2.C

13.25 - 14.10
14.20 - 15.05

Riina Korolkov

205B

5.C

14.20 - 15.05

Julia Yatsenko

203A

Teisipäev

1.C

12.20 - 13.05

Julia Maruhh

208B

2.C

08.15 - 09.00

Riina Korolkov

205B

4.C

14.20 - 15.05

Kris Kiipus

207B

4.C

15.10 -15.55

Kris Kiipus

207B

Kolmapäev

1.C

12.20 - 13.05

Olga Koch

208B

5 c

14.20 - 15.05

Julia Yatsenko

203A

Neljapäev

1.C

12.20 - 13.05

Olga Koch

208B

2.C

08.15 - 09.00
13.25 – 14.10

Riina Korolkov

205B

3.C

14.20 - 15.05

Kyllike Reitsnik

204B

4.C

14.20 - 15.05
14.20 – 15.05
15.10 – 15.55

Kris Kiipus

207B

5.C

08.15 – 09.00

Julia Yatsenko

203A

5.C

14.20-15.05

Olga Koch

208B

Reede

1.C

12.20 - 13.05

Olga Koch

208B

5.C

13.25 - 14.10

Olga Koch

208B