Õppetöö

Konsultatsiooniajad

õpetaja

aine

koht

päev

tund

1. Brõzgalova M.

Vene keel

403A

Esmaspäev

7. tund

2. Poljantseva M.

Vene keel

401A

Kolmapäev

8.tund

3. Valla A.

Vene keel

207A

Kokkuleppel

 

4. Кisseleva N.

Vene keel

404A

Neljapäev

7. tund

5. Golovko J.

Vene keel

212A

Kolmapäev

7. tund

6. Müürsepp T.

Eesti keel

312A

Neljapäev

8.tund

7. Меsilane V.

Eesti keel

310A

Kokkuleppel

 

8. V.Põllu

Eesti keel

313A

Es., N.

6.,8 tund

9. E.Johanson

Eesti keel

209A

Kokkuleppel

 

10. Guštšina T.

Eesti keel

307A

Kokkuleppel

 

11. Holtsman J.

Eesti keel

309A

Neljapäev

8.tund

12. Smirnova R.

Eesti keel

314A

Kolmapäev

7. tund

13. M.Roganova

Eesti keel

312A

Kolmapäev

8. tund

14. K.Reitsnik

Eesti keel

205c

Esmaspäev

7. tund

15. N.Paberit

Eesti keel

313A

Kolmapäev

7. tund

16. J.Balobejeva

Inglise keel

Õp.tuba

Reede

5. tund

17. Коndakova M.

Inglise keel

414A

Esmaspäev

8.tund

18 Lilleorg S.

Inglise keel

412A

Kolmapäev

8.tund

19. Chernyshovа А.

Saksa keel

212A

Kokkuleppel

 

20. Теr-Ovanesjan S.

Inglise keel

409A

Neljapäev

7.tund

21. T.Valla

Inglise keel

413A

Neljapäev

7.tund

22. N.Orshanskaja

Inglise keel

00l

Es., K.

1., 7.tund

23. Seleninova J.

Füüsika

206A

Reede

7.tund

24. Grigorjeva V.

Matemaatika

303A

Es., T.

1.,7. tund

25. Rässа О.

Matemaatika

204A

Kolmapäev

7.,8. tund

26. Vanjukovа Т.

Matemaatika

304A

Reede

7.tund

27. Petnjunas М.

Matemaatika

301A

Kokkuleppel

 

28. Fedotova L.

IT

201A

Esmaspäev

8.tund

29. T.Dudorina

Geograafia

203A

Kokkuleppel

 

30. Korotkova N.

Keemia

406A

T.,K.

8.,7. tund

31. Кinževskaja L.

Bioloogia

109A

Teisipäev

8. tund

32. Nekljudova D.

Geograafia

410A

Neljapäev

8. tund

33. Barõšnikova I.

Inimeseõpetus

117

Kokkuleppel

 

34. Коtik I.

Ajalugu

111A

Kolmapäev

7.-8.tund

35. Savina I.

Ajalugu

410A

Teisipäev

7. tund

36. Tamme J.

Ajalugu

206

Kokkuleppel

 

37. Кеkkonen E.

Kunst

306A

Esmaspäev

8.tund

38. Skuridina T.

Muusika

Muusika 2

Neljapäev

7. tund

39. Paal A.

Muusika

207A

Kokkuleppel

 

40. Latt J.

Muusika

407A

Esmaspäev

7.tund

41. Rõžikova O.

Kasitöö

111A

Kokkuleppel

 

42. J.Antonov

Tehnoloogoaõpetus

Tehn.

Kokkuleppel

 

43. I.Kudrjavtseva

Matemaatika

409

Kolmapäev

8. t.

44.N Pantšenko

Inglise keel

106A

Kolmapäev

7.tund

45.Ibrus Ü.

Eesti keel

205C

Esmaspäev

7.tund

46.A.Tint

Muusika

muusika

Esmaspäev

7.tund

47.A.Pavli

Eesti keel

207b

Reede

5.tund