Koolielu

Huviringid

Eesti keele ringid 2018/2019.a.

Huviringi nimetus

Ringijuht

Tööaeg

Room

Räägime
eesti keeles

Korolkova R.   1А/1
Holtsman Е.    1А/2

Teisipäev
Teisipäev

12.15 - 13.00
12.15 - 13.00

207 B
309 А

Kiipus К.         1B/1
Paavli А.         1Б/2

Reede  
Reede 

12.15 - 13.00
12.15 - 13.00

207 B
201 B

Kiipus К.         1D/1
Paavli А.         1D/2

Kolmapäev
Kolmapäev  

12.15 - 13.00
12.15 - 13.00

207 B
212 А

Kiipus К.         1Е/1
Paavli А.         1Е/2

Esmaspäev 
Esmaspäev 

12.15 - 13.00
12.15 - 13.00

207 B
303 B

Reitsnik К.       2А/1
Guštšina Т.      2А/2

Reede
Reede

12.15 - 13.00
12.15 - 13.00

210 А
307 А

Reitsnik К.       2B/1
Koch О.           2B/2    

Teisipäev  
Teisipäev

12.15 - 13.00
12.15 - 13.00

205 С
208 B

Põllu V.           2D/1
Paavli А.          2D/2

Esmaspäev
Neljapäev

12.15 - 13.00
12.15 - 13.00

313 А
201 B

Lepp L.           2Е/1
Paavli А.         2Е/2

Esmaspäev   
Esmaspäev   

13.15 - 14.00
13.15 - 14.00

205 С
210 А

Johanson Е.     3А/1
Ibrus Ü.           3А/2

Reede   
Neljapäev     

13.15 - 14.00
13.15 - 14.00

209 A
205 С

Johanson Е.     3B/1
Ibrus Ü.           3B/1

Neljapäev
Neljapäev

12.15 - 13.00
12.15 - 13.00

209 А
205 С

Lepp L.            3В/1
Ibrus Ü.           3В/1

Reede      
Teisipäev

13.15 - 14.00
14.10 - 14.55

205 С
205 С

Lepp L.            3Е/1
Ibrus Ü.           3Е/1

Kolmapäev
Kolmapäev   

14.10 - 14.55
13.15 - 14.00

205 С
205 С

Tütarlaste koor
(3. – 6. klassid)

Tint А.
Skuridina T.

Esmaspäev    
Kolmapäev     
Kolmapäev 
Neljapäev  

  8.15- 9.00
13.15 - 14.00
14.10 - 14.55
  8.15 - 9.00

Aula
1. muusika kab.
1. muusika kab.
1. muusika kab.

Poistekoor
(3. – 6. klassid)

Tint А.
Skuridina Т.

Esmaspäev 
Teisipäev 
Teisipäev
Neljapäev      

  8.15 – 9.00
13.15 - 14.00
14.00 - 14.45
8.15 - 9.00

Aula
1. muusika kab.
1. muusika kab.
Aula

Flööt       (7. B klass)

Skuridina Т.

Neljapäev  

13.15 - 14.00

2. muusika kab.

Instrumentaalansambel  (6. B klass)

Tint А.

Reede      

  8.15 - 9.00

1. muusika kab.

Ettevalmistuskoor   (1.-2. klassid)

Skuridina Т.

Neljapäev 
Reede 

12.15 - 13.00
12.15 - 13.00

2. muusika kab.

Noorteühing «Parus»
(8. – 12. klassid)

Vzvartseva I.

Esmaspäev    
Teisipäev  
 

15.00 - 16.30
15.00 - 16.30

113 А

Draamastuudio «Obraz» (10.-12. klassid)

Valla А.

Neljapäev

14.10 – 15.50

207 А

Robootika

Volotšajev V.

Neljapäev     
Reede   

16.00 – 18.00
14.00 – 17.00

201 А

Flööt  (6. klassid)

Latt J.

Esmaspäev
Neljapäev

13.15 – 14.00
13.15 – 14.00

407 А

Saksa keel

Chernyshova А.

Esmaspäev
Reede

14.10 – 15.45
14.10 – 15.45

212 А

Huviringid 2018.-2019. õa.
(alates 1. oktoobrist)
  

Huviringi nimetus

Ringijuht

Tööaeg

Ruum

«Dramatjoška»
(teatriring – 1. klass)

Kirsanova N.

reede

12.15 - 13.00

202 B

Informaatika(video-, multfilmi, mänggude loomine,
programmeerimine)
(4. – 5. klassid)

Fedotova L.

Kolmapäev

14.10 -15.40

201 А

Robootika
1. - 3. klassid
4. – 6. klassid

Fedotova L.
Volotsajev V.

Esmaspäev
Reede/2
Neljapäev

14.15 -15.45
13.15 - 14.45
14.15 -15.45

 

201 А

Intellektuaalne töökoda
(Vene keel 1. klassid)

Kovalkova N. 

Reede

12.15 - 13.00

302 B

Intellektuaalne töökoda
(Vene keel 3. klassid)

Zatšinjajeva J.

Neljapäev   

13.15 - 14.00

307 B

Intellektuaalne töökoda
(Vene keel, matemaatika 2. klassid)

Poltoratskaja J.

Esmapäev
teisipäev

13.15 - 14.00
13.15 - 14.00

305 B

Intellektuaalne töökoda
(matemaatika 2. klassid)

Kapp J.

Esmaspäev     

12.15 - 13.00

201 B

Intellektuaalnekoda
(matemaatika 2. klassid)

Rogovitskaja J.

Neljapäev 

12.15 - 13.00

204 B

Intellektuaalne töökoda
(matemaatika 3. klassid)

Murnik I.

Neljapäev      

 13.15 - 14.00

304 B

Intellektuaalne töökoda
(matemaatika 1. klassid)

Kirsanova N.

Neljapäev

12.15 – 13.00

212 А

Inglise keel
(6. klassid)

Kondakova M.

Neljapäev

14.10 – 15.45

409 А

Spordimängud
(10.-12. klassid)

Pakhomenkov V.

Reede

14.10 – 16.00 

Spordisaal

"Minu linn"
(3.А klass)

Vunš I.

Teisipäev

14.10 – 14.55

301 B

 

Arvutiring
(8. klassid)

Kudrjavtseva I.

Esmaspäev
Esmaspäev
Esmaspäev
Teisipäev
Teisipäev
Kolmapäev
Neljapäev
Neljapäev

13.15 – 14.00/8V1
14.10 – 14.55/8СD
15.05 – 15.50/8B2
  8.15 – 9.00/8СМ
14.10 – 14.55/8V2
14.10 – 15.00/8B1
14.10 – 14.55/8А1
14.10 – 14.55/8А2

 203 B

Ettevalmistuskoor

Skuridina T.

reede

12.15 – 15.00

2. muusika kab.

Платные кружки и секции, работающие в здании школы

  

название кружка/секции

возраст/класс детей, занимающихся в кружке

место

проведения занятий

дни и время

занятий

Руководитель

электронный адрес

Каратэ

С 6 лет

Спортивный зал

Понедельник

18:00-20:45

Среда

17:30-21:00

Пятница

17:30-21:00

Константин Ильенко

 

Edu_do@hotmail.com

 

Фехтование

С 1 класса

Зал аэробики, спортивный зал

Понедельник и пятница

16:00-18:00

Среда

17:00-19:30

Вторник и четверг

17:00-19:00

Евгений Караваев

 

rynnak@hot.ee

 

 

Танцевальный

С 1 класса

Зал аэробики

Понедельник и четверг

14:00-15:00

Инна Степанова

Английский язык

1 классы

Каб 203 Б

Вторник

13:00—14:00

Четверг

13:00—14:00

Юлия Мяги

 

abc@ensinar.ee

 

Рукоделие, флористика

С 1 класса

Малый зал

Среда

12:00-14:00

Четверг

13:00-14:00

Суббота

10:00-12:00

Елена Варунина

 

Sergina.Katerina@email.com

 

 

Гимнастика

С 1 класса

Зал аэробики

Вторник и четверг 

17:00-18:00

Диана Зозуля

Piruett@piruett.ee

Обучение чтению, письму, математике

С 4 лет

кабинеты

307А, 309А

Каждый день по группам  

17:00-19:00

Людмила Муравьёва

Футбол

С 6 лет

Спортивный зал

Понедельник,  вторник,  среда,  четверг  по группам

 с 17:00 -20:00

Александр Шевцов

Владислав Пахоменков

Зальный футбол

С 1 класса

Спортивный зал

Понедельник, четверг

16:00-17:00

Пятница

16:00-17:30

Александр Завьялов

info@fccosmos.ee

Баскетбол

С 1 класса

Спортивный зал

Суббота, воскресенье

15:30-17:00

Максим

info@rim.ee

Каратэ и общефизическая подготовка 

С 6 лет

Зал аэробики

Вторник, четверг

18:00-19:00

Антон Брусин

info@sintai-s.ee

  

 

 

 

 

 

 

 

 

Ringi nimetus 2017.-2018.  õ/a.

(alates 1. septembrist 2017 a.)

Huviringi nimetus

Ringijuht

Tööaeg

Koht

Räägime eesti keeles

Reitsnik K.    

Koch O.       

1А/1

1А/2

Neljapäev

Neljapäev

12.15 - 13.00

12.15 - 13.00

205 C

208 B

Reitsnik K.    

Koch O.        

1B/1

1B/2

Reede

Teisipäev

12.15 - 13.00

12.15 - 13.00

205 C

208 B

Vidinjova J.     

Pavli A.        

1D/1

1D/2

Teisipäev

Kolmapäev 

12.15 - 13.00

12.15 - 13.00

210 A

203 В

Reitsnik K.     

Pavli A.       

1Е/1

1Е/2

Esmaspäev   

Esmaspäev

12.15 - 13.00

12.15 - 13.00

205 С

308 B

Vidinjova J.      

Ibrus Ü.     

2А/1

2А/2

Esmaspäev

Esmaspäev   

12.15 - 13.00

12.15 - 13.00

203 А

210 A

Vidinjova J.      

Ibrus Ü.    

2B/1

2B/2  

Reede

Reede

12.15 - 13.00

12.15 - 13.00

203 А

210 A

Reitsnik K.      

Ibrus Ü.    

2D/1

2D/2

Kolmapäev

Kolmapäev

12.15 - 13.00

12.15 - 13.00

205 C

210 A

Reitsnik K.      

Ibrus Ü.     

2Е/1

2Е/2

Esmaspäev

Esmaspäev

12.15 - 13.00

12.15 - 13.00

205 C

210 A

Pavli A.      

Reitsnik K.    

3А/1

3А/2

Esmaspäev

Teisipäev

13.15 - 14.00

13.15 - 14.00

303 B

205 С

Pavli A.

Reitsnik K.    

3B/1

3B/1

Kolmapäev

Kolmapäev   

13.15 - 14.00

13.15 - 14.00

203 B

205 С

Pavli A.    

Reitsnik K.        

3V/1

3V/1

Reede

Kolmapäev

12.15 - 13.00

13.15 - 14.00

305 B

205 C

Pavli A. 

Reitsnik K.        

3Е/1

3Е/1

Reede     

Neljapäev

13.15 - 14.00

13.15 - 14.00

202 B

205 С

Mudilaskoor (tüdrukud)

Tint A.

 

 

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev  

Neljapäev 

14.10 - 14.55

13.15 - 14.00

14.10 - 14.55

14.10 - 14.55

Muusika kab. 1

Poistekoor

 

Tint A.

 

 

Esmaspäev

Teisipäev

Reede

13.15 - 14.00

13.15 - 14.00

13.15 - 14.00

Muusika kab. 1

Vokaalansambel 

(6. klassid)

Skuridina T.

 

Neljapäev    

13.15 - 14.00

Muusika kab. 2

Instrumentaalansambel

(5.klassid)

Tint A.

 

Reede  

14.10 - 14.55

Muusika kab. 1

Ettevalmistuskoor

(1.-2.klassid)

Skuridina T.

 

Neljapäev  

Reede

12.15 - 13.00

12.15 - 13.00

Muusika kab. 2

Noorteühing „Parus”

 

Vzvartseva I.

 

Esmaspäev  

Teisipäev  

15.00 - 16.30

15.00 - 16.30

113 A

Draamastuudio „Obraz“

Valla A.

 

Neljapäev

14.10 - 15.50

207 A

Robootika

  

Volotsajev V.

 

Neljapäev  

Reede  

16.00 - 18.00

14.00 - 17.00

201 A

Ringi nimetus 2017.-2018.  õ/a.

(alates 1. oktoobrist 2017 a.)

Huviringi nimetus

Ringijuht

Tööaeg

Koht

 «Dramatjoshka»

  (teatriring – 3Е klass)

N. Kirsanova

Neljapäev  

14.10 - 14.55

202 B

Intellektuaalne töökoda

(vene keel ja matemaatika)

(3. klassid)

N. Kovalkova

 

Kolmapäev

Neljapäev

 

14.10 - 14.55

13.15 - 14.00

 

302 B

 

Intellektuaalne töökoda

 (vene keel – 2. klass)

J. Zatšinjajeva

Neljapäev    

12.15 - 13.00

307 B

Intellektuaalne töökoda

  (vene keel – 1. klass)

N. Poltoratskaja

Esmaspäev   

12.15 - 13.00

305 B

Intellektuaalne töökoda

(matemaatika  1A, 1E klassid)

J. Kapp

Kolmapäev      

12.15 - 13.00

201 B

Intellektuaalne töökoda

 (matemaatika  1B, !D klassid)

J. Rogovitskaja

Neljapäev   

12.15 - 13.00

204 B

Intellektuaalne töökoda

 (matemaatika  2. klass)

I. Мurnik

      

Teisipäev       

 

13.15 - 14.00

304 B

Saksa keel

(7. klass)

A. Chernyshova

Teisipäev

Neljapäev          

Neljapäev

14.10 – 14.55-2g.

14.10 – 14.55-1g,2g.

15.05 – 15.50-1g.

212 А

Inglise keel

(7. klass)

M. Kondakova

Neljapäev

14.10 – 15.35

414 А

Võrkpall

(10.-12 klassid)

V. Pakhomenkov

Neljapäev

15.05 – 16.05 

Võimla

„Võlu flööt“ 

(flöödi mänguõpetamine )  (2.-7.kl)

J. Latt

Esmaspäev

14.10 – 14.55

407 A

Arvutiring

(8. klassid)

R. Ajukai

Alates 1.novembrist

 

 

 

Ringi nimetus 2017.-2018.  õ/a.

(alates 12. veebruarist 2018 a.)

Huviringi nimetus

Ringijuht

Tööaeg

Koht

 Robootika

  (1. -3. klassid)

L. Fedotova

Esmaspäev

Reede  

13.15 - 15.00

14.15 - 16.00

201 A

201 A

Robootika

(4. -6. klassid)

L. Fedotova 

V. Volotsajev 

Teisipäev

Kolmapäev

Reede 

16.30 - 18.30

14.15 - 16.00

16.00 - 18.00 

201 A

201 A

201 A

 

График работы школьных кружков в 2018-2019 уч. году

(с 1 сентября 2018 г.)  

Huviringi nimetus

Ringijuht

Tööaeg

Room

Räägime
eesti keeles

Korolkova R.   1А/1
Holtsman Е.    1А/2

Teisipäev
Teisipäev

12.15 - 13.00
12.15 - 13.00

207 B
309 А

Kiipus К.         1B/1
Paavli А.         1Б/2

Reede  
Reede 

12.15 - 13.00
12.15 - 13.00

207 B
201 B

Kiipus К.         1D/1
Paavli А.         1D/2

Kolmapäev
Kolmapäev  

12.15 - 13.00
12.15 - 13.00

207 B
212 А

Kiipus К.         1Е/1
Paavli А.         1Е/2

Esmaspäev 
Esmaspäev 

12.15 - 13.00
12.15 - 13.00

207 B
303 B

Reitsnik К.       2А/1
Guštšina Т.      2А/2

Reede
Reede

12.15 - 13.00
12.15 - 13.00

210 А
307 А

Reitsnik К.       2B/1
Koch О.           2B/2    

Teisipäev  
Teisipäev

12.15 - 13.00
12.15 - 13.00

205 С
208 B

Põllu V.           2D/1
Paavli А.          2D/2

Esmaspäev
Neljapäev

12.15 - 13.00
12.15 - 13.00

313 А
201 B

Lepp L.           2Е/1
Paavli А.         2Е/2

Esmaspäev   
Esmaspäev   

13.15 - 14.00
13.15 - 14.00

205 С
210 А

Johanson Е.     3А/1
Ibrus Ü.           3А/2

Reede   
Neljapäev     

13.15 - 14.00
13.15 - 14.00

209 A
205 С

Johanson Е.     3B/1
Ibrus Ü.           3B/1

Neljapäev
Neljapäev

12.15 - 13.00
12.15 - 13.00

209 А
205 С

Lepp L.            3В/1
Ibrus Ü.           3В/1

Reede      
Teisipäev

13.15 - 14.00
14.10 - 14.55

205 С
205 С

Lepp L.            3Е/1
Ibrus Ü.           3Е/1

Kolmapäev
Kolmapäev   

14.10 - 14.55
13.15 - 14.00

205 С
205 С

Tütarlaste koor
(3. – 6. klassid)

Tint А.
Skuridina T.

Esmaspäev    
Kolmapäev     
Kolmapäev 
Neljapäev  

  8.15- 9.00
13.15 - 14.00
14.10 - 14.55
  8.15 - 9.00

Aula
1. muusika kab.
1. muusika kab.
1. muusika kab.

Poistekoor
(3. – 6. klassid)

Tint А.
Skuridina Т.

Esmaspäev 
Teisipäev 
Teisipäev
Neljapäev      

  8.15 – 9.00
13.15 - 14.00
14.00 - 14.45
8.15 - 9.00

Aula
1. muusika kab.
1. muusika kab.
Aula

Flööt       (7. B klass)

Skuridina Т.

Neljapäev  

13.15 - 14.00

2. muusika kab.

Instrumentaalansambel  (6. B klass)

Tint А.

Reede      

  8.15 - 9.00

1. muusika kab.

Ettevalmistuskoor   (1.-2. klassid)

Skuridina Т.

Neljapäev 
Reede 

12.15 - 13.00
12.15 - 13.00

2. muusika kab.

Noorteühing «Parus»
(8. – 12. klassid)

Vzvartseva I.

Esmaspäev    
Teisipäev  
 

15.00 - 16.30
15.00 - 16.30

113 А

Draamastuudio «Obraz» (10.-12. klassid)

Valla А.

Neljapäev

14.10 – 15.50

207 А

Robootika

Volotšajev V.

Neljapäev     
Reede   

16.00 – 18.00
14.00 – 17.00

201 А

Flööt  (6. klassid)

Latt J.

Esmaspäev
Neljapäev

13.15 – 14.00
13.15 – 14.00

407 А

Saksa keel

Chernyshova А.

Esmaspäev
Reede

14.10 – 15.45
14.10 – 15.45

212 А

График работы школьных кружков в 2018-2019 уч. году
(с 1 октября 2018 г.)
  

Huviringi nimetus

Ringijuht

Tööaeg

Ruum

«Dramatjoška»
(teatriring – 1. klass)

Kirsanova N.

reede

12.15 - 13.00

202 B

Informaatika(video-, multfilmi, mänggude loomine,
programmeerimine)
(4. – 5. klassid)

Fedotova L.

Kolmapäev

14.10 -15.40

201 А

Robootika
1. - 3. klassid
4. – 6. klassid

Fedotova L.
Volotsajev V.

Esmaspäev
Reede/2
Neljapäev

14.15 -15.45
13.15 - 14.45
14.15 -15.45

 

201 А

Intellektuaalne töökoda
(Vene keel 1. klassid)

Kovalkova N. 

Reede

12.15 - 13.00

302 B

Intellektuaalne töökoda
(Vene keel 3. klassid)

Zatšinjajeva J.

Neljapäev   

13.15 - 14.00

307 B

Intellektuaalne töökoda
(Vene keel, matemaatika 2. klassid)

Poltoratskaja J.

Esmapäev
teisipäev

13.15 - 14.00
13.15 - 14.00

305 B

Intellektuaalne töökoda
(matemaatika 2. klassid)

Kapp J.

Esmaspäev     

12.15 - 13.00

201 B

Intellektuaalnekoda
(matemaatika 2. klassid)

Rogovitskaja J.

Neljapäev 

12.15 - 13.00

204 B

Intellektuaalne töökoda
(matemaatika 3. klassid)

Murnik I.

Neljapäev      

 13.15 - 14.00

304 B

Intellektuaalne töökoda
(matemaatika 1. klassid)

Kirsanova N.

Neljapäev

12.15 – 13.00

212 А

Inglise keel
(6. klassid)

Kondakova M.

Neljapäev

14.10 – 15.45

409 А

Spordimängud
(10.-12. klassid)

Pakhomenkov V.

Reede

14.10 – 16.00 

Spordisaal

"Minu linn"
(3.А klass)

Vunš I.

Teisipäev

14.10 – 14.55

301 B

 

Arvutiring
(8. klassid)

Kudrjavtseva I.

Esmaspäev
Esmaspäev
Esmaspäev
Teisipäev
Teisipäev
Kolmapäev
Neljapäev
Neljapäev

13.15 – 14.00/8V1
14.10 – 14.55/8СD
15.05 – 15.50/8B2
  8.15 – 9.00/8СМ
14.10 – 14.55/8V2
14.10 – 15.00/8B1
14.10 – 14.55/8А1
14.10 – 14.55/8А2

 203 B

Ettevalmistuskoor

Skuridina T.

reede

12.15 – 15.00

2. muusika kab.

Платные кружки и секции, работающие в здании школы

  

название кружка/секции

возраст/класс детей, занимающихся в кружке

место

проведения занятий

дни и время

занятий

Руководитель

электронный адрес

Каратэ

С 6 лет

Спортивный зал

Понедельник

18:00-20:45

Среда

17:30-21:00

Пятница

17:30-21:00

Константин Ильенко

 

Edu_do@hotmail.com

 

Фехтование

С 1 класса

Зал аэробики, спортивный зал

Понедельник и пятница

16:00-18:00

Среда

17:00-19:30

Вторник и четверг

17:00-19:00

Евгений Караваев

 

rynnak@hot.ee

 

 

Танцевальный

С 1 класса

Зал аэробики

Понедельник и четверг

14:00-15:00

Инна Степанова

Английский язык

1 классы

Каб 203 Б

Вторник

13:00—14:00

Четверг

13:00—14:00

Юлия Мяги

 

abc@ensinar.ee

 

Рукоделие, флористика

С 1 класса

Малый зал

Среда

12:00-14:00

Четверг

13:00-14:00

Суббота

10:00-12:00

Елена Варунина

 

Sergina.Katerina@email.com

 

 

Гимнастика

С 1 класса

Зал аэробики

Вторник и четверг 

17:00-18:00

Диана Зозуля

Piruett@piruett.ee

Обучение чтению, письму, математике

С 4 лет

кабинеты

307А, 309А

Каждый день по группам  

17:00-19:00

Людмила Муравьёва

Футбол

С 6 лет

Спортивный зал

Понедельник,  вторник,  среда,  четверг  по группам

 с 17:00 -20:00

Александр Шевцов

Владислав Пахоменков

Зальный футбол

С 1 класса

Спортивный зал

Понедельник, четверг

16:00-17:00

Пятница

16:00-17:30

Александр Завьялов

info@fccosmos.ee

Баскетбол

С 1 класса

Спортивный зал

Суббота, воскресенье

15:30-17:00

Максим

info@rim.ee

Каратэ и общефизическая подготовка 

С 6 лет

Зал аэробики

Вторник, четверг

18:00-19:00

Антон Брусин

info@sintai-s.ee