Tasuta ringid 2019/2020.a.


Huviringi nimetus

Ringijuht

Tööaeg

Room

Räägime
eesti keeles

Korolkova R.   1А/1
Holtsman Е.    1А/2

Teisipäev
Teisipäev

12.15 - 13.00
12.15 - 13.00

207 B
309 А

Kiipus К.         1B/1
Paavli А.         1Б/2

Reede  
Reede 

12.15 - 13.00
12.15 - 13.00

207 B
201 B

Kiipus К.         1D/1
Paavli А.         1D/2

Kolmapäev
Kolmapäev  

12.15 - 13.00
12.15 - 13.00

207 B
212 А

Kiipus К.         1Е/1
Paavli А.         1Е/2

Esmaspäev 
Esmaspäev 

12.15 - 13.00
12.15 - 13.00

207 B
303 B

Reitsnik К.       2А/1
Guštšina Т.      2А/2

Reede
Reede

12.15 - 13.00
12.15 - 13.00

210 А
307 А

Reitsnik К.       2B/1
Koch О.           2B/2    

Teisipäev  
Teisipäev

12.15 - 13.00
12.15 - 13.00

205 С
208 B

Põllu V.           2D/1
Paavli А.          2D/2

Esmaspäev
Neljapäev

12.15 - 13.00
12.15 - 13.00

313 А
201 B

Lepp L.           2Е/1
Paavli А.         2Е/2

Esmaspäev   
Esmaspäev   

13.15 - 14.00
13.15 - 14.00

205 С
210 А

Johanson Е.     3А/1
Ibrus Ü.           3А/2

Reede   
Neljapäev     

13.15 - 14.00
13.15 - 14.00

209 A
205 С

Johanson Е.     3B/1
Ibrus Ü.           3B/1

Neljapäev
Neljapäev

12.15 - 13.00
12.15 - 13.00

209 А
205 С

Lepp L.            3В/1
Ibrus Ü.           3В/1

Reede      
Teisipäev

13.15 - 14.00
14.10 - 14.55

205 С
205 С

Lepp L.            3Е/1
Ibrus Ü.           3Е/1

Kolmapäev
Kolmapäev   

14.10 - 14.55
13.15 - 14.00

205 С
205 С

Tütarlaste koor
(3. – 6. klassid)

Tint А.
Skuridina T.

Esmaspäev    
Kolmapäev     
Kolmapäev 
Neljapäev  

  8.15- 9.00
13.15 - 14.00
14.10 - 14.55
  8.15 - 9.00

Aula
1. muusika kab.
1. muusika kab.
1. muusika kab.

Poistekoor
(3. – 6. klassid)

Tint А.
Skuridina Т.

Esmaspäev 
Teisipäev 
Teisipäev
Neljapäev      

  8.15 – 9.00
13.15 - 14.00
14.00 - 14.45
8.15 - 9.00

Aula
1. muusika kab.
1. muusika kab.
Aula

Flööt       (7. B klass)

Skuridina Т.

Neljapäev  

13.15 - 14.00

2. muusika kab.

Instrumentaalansambel  (6. B klass)

Tint А.

Reede      

  8.15 - 9.00

1. muusika kab.

Ettevalmistuskoor   (1.-2. klassid)

Skuridina Т.

Neljapäev 
Reede 

12.15 - 13.00
12.15 - 13.00

2. muusika kab.

Noorteühing «Parus»
(8. – 12. klassid)

Vzvartseva I.

Esmaspäev    
Teisipäev   

15.00 - 16.30
15.00 - 16.30

113 А

Draamastuudio «Obraz» (10.-12. klassid)

Valla А.

Neljapäev

14.10 – 15.50

207 А

Programmeerimine ja 3D-modelleerimine

(5.-11. klassid)

Volotšajev V.

Fedotova L.

Kolmapäev   

14.15 – 16.15

201 А

Robootika ja lego konstrueerimine

(1.-2. klassid)

Volotšajev V.

Fedotova L.

Teisipäev

13.15 – 15.15

201 А

Robootika ja lego konstrueerimine

(3.-6. klassid)

Volotšajev V.

Fedotova L.

Teisipäev

Reede/   

14.15 – 16.15

13.15 - 15.15

201 А

Flööt  (6. klassid)

Latt J.

Esmaspäev
Neljapäev

13.15 – 14.00
13.15 – 14.00

407 А

Saksa keel

Chernyshova А.

Esmaspäev
Reede

14.10 – 15.45
14.10 – 15.45

212 А

Huviringi nimetus

Ringijuht

Tööaeg

Room

Räägime
eesti keeles

Korolkova R.   1А/1
Holtsman Е.    1А/2

Teisipäev
Teisipäev

12.15 - 13.00
12.15 - 13.00

207 B
309 А

Kiipus К.         1B/1
Paavli А.         1Б/2

Reede  
Reede 

12.15 - 13.00
12.15 - 13.00

207 B
201 B

Kiipus К.         1D/1
Paavli А.         1D/2

Kolmapäev
Kolmapäev  

12.15 - 13.00
12.15 - 13.00

207 B
212 А

Kiipus К.         1Е/1
Paavli А.         1Е/2

Esmaspäev 
Esmaspäev 

12.15 - 13.00
12.15 - 13.00

207 B
303 B

Reitsnik К.       2А/1
Guštšina Т.      2А/2

Reede
Reede

12.15 - 13.00
12.15 - 13.00

210 А
307 А

Reitsnik К.       2B/1
Koch О.           2B/2    

Teisipäev  
Teisipäev

12.15 - 13.00
12.15 - 13.00

205 С
208 B

Põllu V.           2D/1
Paavli А.          2D/2

Esmaspäev
Neljapäev

12.15 - 13.00
12.15 - 13.00

313 А
201 B

Lepp L.           2Е/1
Paavli А.         2Е/2

Esmaspäev   
Esmaspäev   

13.15 - 14.00
13.15 - 14.00

205 С
210 А

Johanson Е.     3А/1
Ibrus Ü.           3А/2

Reede   
Neljapäev     

13.15 - 14.00
13.15 - 14.00

209 A
205 С

Johanson Е.     3B/1
Ibrus Ü.           3B/1

Neljapäev
Neljapäev

12.15 - 13.00
12.15 - 13.00

209 А
205 С

Lepp L.            3В/1
Ibrus Ü.           3В/1

Reede      
Teisipäev

13.15 - 14.00
14.10 - 14.55

205 С
205 С

Lepp L.            3Е/1
Ibrus Ü.           3Е/1

Kolmapäev
Kolmapäev   

14.10 - 14.55
13.15 - 14.00

205 С
205 С

Tütarlaste koor
(3. – 6. klassid)

Tint А.
Skuridina T.

Esmaspäev    
Kolmapäev     
Kolmapäev 
Neljapäev  

  8.15- 9.00
13.15 - 14.00
14.10 - 14.55
  8.15 - 9.00

Aula
1. muusika kab.
1. muusika kab.
1. muusika kab.

Poistekoor
(3. – 6. klassid)

Tint А.
Skuridina Т.

Esmaspäev 
Teisipäev 
Teisipäev
Neljapäev      

  8.15 – 9.00
13.15 - 14.00
14.00 - 14.45
8.15 - 9.00

Aula
1. muusika kab.
1. muusika kab.
Aula

Flööt       (7. B klass)

Skuridina Т.

Neljapäev  

13.15 - 14.00

2. muusika kab.

Instrumentaalansambel  (6. B klass)

Tint А.

Reede      

  8.15 - 9.00

1. muusika kab.

Ettevalmistuskoor   (1.-2. klassid)

Skuridina Т.

Neljapäev 
Reede 

12.15 - 13.00
12.15 - 13.00

2. muusika kab.

Noorteühing «Parus»
(8. – 12. klassid)

Vzvartseva I.

Esmaspäev    
Teisipäev   

15.00 - 16.30
15.00 - 16.30

113 А

Draamastuudio «Obraz» (10.-12. klassid)

Valla А.

Neljapäev

14.10 – 15.50

207 А

Programmeerimine ja 3D-modelleerimine

(5.-11. klassid)

Volotšajev V.

Fedotova L.

Kolmapäev   

14.15 – 16.15

201 А

Robootika ja lego konstrueerimine

(1.-2. klassid)

Volotšajev V.

Fedotova L.

Teisipäev

13.15 – 15.15

201 А

Robootika ja lego konstrueerimine

(3.-6. klassid)

Volotšajev V.

Fedotova L.

Teisipäev

Reede/   

14.15 – 16.15

13.15 - 15.15

201 А

Flööt  (6. klassid)

Latt J.

Esmaspäev
Neljapäev

13.15 – 14.00
13.15 – 14.00

407 А

Saksa keel

Chernyshova А.

Esmaspäev
Reede

14.10 – 15.45
14.10 – 15.45

212 А